Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
x

MIESTO CENTRAS

Vis dažniau miestui skendint automobilių spūstyse, didesnioji laiko dalis praleidžiama ne ten, kur norėtum būti. Gyvendami CENTRO REZIDENCIJOJE visus reikalingiausius objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiu. Mokymo įstaigos, parduotuvės, valstybinės institucijos, turiningam laisvalaikiui teatrai, muziejai, galerijos, o norintiems pasilinksminti – didelė kultūros renginių įvairovė bei pramoginės naktinio gyvenimo erdvės - čia viskas arti.

MŪRINIAI NAMAI

CENTRO REZIDENCIJOS namai mūriniai - todėl tvirti ir ilgaamžiai. Tinkamai pastatyti mūriniai namai pasižymi puikia garso ir šilumos izoliacija. Teigiama, kad mūrinio namo gyvavimo amžius yra vienas ilgiausių.

GRINDINIS ŠILDYMAS

CENTRO REZIDENCIJOJE galėsite vaikščioti basomis, nes čia įrengsime grindinį šildymą. Visuomenės sveikatos specialistų nuomone, šildomos grindys geriau veikia žmogaus savijautą ir sveikatą. Be to, Jūsų namuose nebus pasieniuose ar po langais sumontuotų radiatorių, tad planuoti interjerą taps dar paprasčiau.

DIDELI LANGAI

CENTRO REZIDENCIJOS gyventojai džiaugsis dideliu natūralios šviesos srautu. Dideli langai vizualiai panaikina barjerą tarp lauko ir vidaus, praleidžia daugiau šviesos, o tai ypatingai svarbu norint praplėsti Jūsų namų erdvę.

ERDVŪS BALKONAI

Erdvūs balkonai – dar vienas CENTRO REZIDENCIJOS butų privalumas, leisiantis Jums nevaržomai mėgautis išskirtiniais projekto vaizdais, žaliomis erdvėmis, ar jaukiu vidiniu kiemu. Medinės ekologiškos balkono grindys – ne tik stilingas interjero elementas, bet ir namų jaukumo įvaizdžio kūrėjas. Natūralioje aplinkoje – natūralios medžiagos.

PRIVAČIOS TERASOS

Pusryčiai gamtoje ar jaukūs vakarai nuosavoje terasoje – išskirtinė privilegija, kurią įgis pirmojo aukšto naujakuriai. Iki 40 kv. m dydžio kiemeliai su natūralaus medžio terasomis – jauki ir privati Jūsų šeimos poilsio zona. Čia vietą ras ir prieskonių lysvė ir Jūsų mėgstamų augalų sodas.

TERASA ANT STOGO

1-ojo namo naujakuriams paskirsime pasimatymą ant stogo! Grožėkitės Vilniaus vaizdais gerdami kavą, leisdami popietę su draugais ar jaukiai vakarodami su kaimynais.

TYLA IR RAMYBĖ

Gyvendami CENTRO REZIDENCIJOJE mėgausitės tyla ir ramybe, nes projektas nutolęs nuo triukšmingų miesto gatvių. Žingsnis nuo miesto centro – ir Jūs jau gamtos glėby.

UŽDARAS KIEMAS

CENTRO REZIDENCIJOS gyventojų privatumui ir saugumui skirtas ypatingas dėmesys. Projekte bus įrengtas uždaras vidinis kiemas, į kurį patekti galės tik gyventojai ir jų svečiai.
Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

pardavimai@hanner.lt

tel. +37061523403

VISI BUTAI ŠIAME PROJEKTE PARDUOTI.

PASIDAIRYKITE PO KITUS "HANNER" PROJEKTUS

nuo 2111 EUR/m2

nuo 2248 EUR/m2

nuo 2901 EUR/m2

nuo 2102 EUR/m2

    nuo 2101 EUR/m2