Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
x

RENT2BUY

PRADINĮ ĮNAŠĄ IŠSIMOKĖKITE PER 2 METUS!


Būsto nuoma su išsipirkimu (angl. RENT 2 BUY) – tai galimybė įsigyti būstą, net jei ir neturite sukaupę pradinio įnašo. Nešvaistykite pinigų nuomai - investuokite į savo butą!

Pasinaudokite pradinio įnašo išskaidymo galimybe ir įsigykite butą projekto „Centro Rezidencija“ antrame etape - vienos įmokos kaina tik nuo 417 Eur/ mėn.

15 % turto kainos (pradinį įnašą) išskaidysime lygiomis dalimis, kurias mokėsite 30 mėn. Galite pasirinkti pradinio įnašo mokėjimo pradžią - iš karto po išperkamosios nuomos sutarties pasirašymo arba jau įsikėlus į butą!

 Planuojama antro etapo statybų pabaiga – 2019 m. IV ketvirtis.

Įsigykite butą su pilna apdaila ir išvenkite įrengimo rūpesčių - pasirinkite vieną iš trijų mūsų interjero dizainerių siūlomų apdailos standartų – ECO, STANDARD arba PREMIUM.

 

Buto nr. Plotas, kv. m Kambarių sk.
B13 70,88 3
A35 72,16 4

 

 

„Rent2Buy“ – tai išperkamosios nuomos paslauga, kuria patogu naudotis, kai norite įsigyti būstą, bet neturite sukaupę nuosavų lėšų. Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, tik įsikėlę į savo butą pradėsite kaupti 15 % pradinį įnašą, visą sumą sukaupsite per 30 mėnesių, o likusią dalį finansuos bankas.

 

Kaip tai veikia?

1 žingsnis. Išsirenkate butą iš „Rent2Buy“ sąrašo projekte „Centro Rezidencija“ ir nemokamai jį rezervuojate 3 darbo dienoms.

2 žingsnis. Kreipiatės į vieną iš Lietuvoje veikiančių bankų – „Luminor“ arba „Swedbank“, kur yra patikrinamas Jūsų kreditingumas. Kai bankas patvirtina Jūsų galimybę gauti paskolą būsto pirkimui – išduodama tai patvirtinanti pažyma.

3 žingsnis. Pateikus kreditingumo pažymą, pasirašoma išperkamosios nuomos sutartis. Jūs sumokate 3 mėn. išperkamosios nuomos įmokos dydžio depozitą.

4 žingsnis. Laukiate statybų pabaigos, kuri planuojama 2019 m. IV ketv. Per tą laiką su Jumis susisieks „Hanner“ apdailos darbų koordinatorius, su kuriuo suderinsite savo buto pilnos apdailos projektą. Galėsite pasirinkti vieną iš apdailos standartų – ECO, STANDARD arba PREMIUM. Namo statyboms pasibaigus, Jūsų butas bus įrengiamas.

5 žingsnis. Po būsto įrengimo pasirašote priėmimo-perdavimo aktą, iš karto po to jau galite persikelti gyventi į savo naujuosius namus. Po priėmimo-perdavimo akto pasirašymo pradedate mokėti išperkamosios nuomos įmokas, jas mokate kas mėnesį, iš viso 30 mėn. Per šį laikotarpį sumokate 15% buto su pilna apdaila vertės, tai ir bus banko reikalaujamas pradinis įnašas.

6 žingsnis. Sumokėjus visas išperkamosios nuomos įmokas (15% turto vertės) vėl turite kreiptis į banką, kuris suteiks finansavimą likusiai turto vertei (85% buto su pilna apdaila vertės).

7 žingsnis. Bankui sumokėjus likusią sumą, butas tampa Jūsų – pasirašoma Notarinė buto pirkimo-pardavimo sutartis, toliau mokate įmokas bankui už suteiktą būsto paskolą.

 

Kiek reikės mokėti?

Pateikiame skirtingų plotų butų pavyzdžius su kainomis:

Buto nr. C14 A17 B11
Kambariai 1,5 k. 2 k. 3 k.
Plotas 34,51 kv. m 44,71 kv. m 50,29 kv. m
Buto kaina su daline apdaila 84 444 Eur 106 245 Eur 116 649 Eur
Buto kaina su pilna apdaila (renkantis EKO standartą) 93 072 Eur 116 305 Eur 127 462 Eur
3 mėn. dydžio depozitas sumokamas po išperkamosios nuomos sutarties pasirašymo 1 396 Eur 1 745 Eur 1 912 Eur
Išperkamosios nuomos (Rent2Buy) mėnesinė įmoka, mokama 30 mėn. iki paskolos suteikimo 465 Eur/mėn. 582 Eur/mėn. 637 Eur/mėn.
Bankui mokama mėnesinė įmoka, mokama po paskolos suteikimo* 298 Eur/ mėn. 370 Eur/mėn. 406 Eur/mėn.

 

* Tai preliminarus skaičiavimas, remiantis bankų paskolos skaičiuoklėmis, renkantis anuitetinį paskolos grąžinimo būdą, kurį mokate 30 m. su 2,2% metine palūkanų norma, pagal dabartines vidutines tarpbankines palūkanų normas. Tikslų pasiūlymą gausite tiesiogiai iš bankų.

 

 Susisiekite
Buitinė technika - dovanų!