Apie Centro rezidencija projektą


Kviečiame kurti savo namus prestižinėje Vilniaus miesto vietoje, apsuptoje puikaus gamtovaizdžio, greta barokinio Vilniaus senamiesčio. Gyvendami vos kelios minutės nuo Gedimino pilies, čia mėgausitės privatumu, tyla ir ramybe.

Parkai, skverai, sodai, kultūrinės bei pramogų erdvės - pasiekiami ranka. Sutvarkytos Neries krantinės – puiki vieta Jūsų aktyviam poilsiui ar ramiems pasivaikščiojimams. O žavingomis Vilniaus panoramomis grožėtis galėsite nuo miesto centrą supančių kalvų.

Pirkdami būstą CENTRO REZIDENCIJOJE, Jūs perkate ir dalį miesto istorijos, kur praeities palikimą harmoningai papildo modernūs dabarties pasiekimai, sukurdami ypatingą Jūsų namų aurą.

Apie Centro rezidencija butus


CENTRO REZIDENCIJOS projektą sudaro du gyvenamieji 4-5 ir 7 aukštų namai, kurių centre bus suformuotas uždaras vidinis kiemas su saugiomis vaikų žaidimo aikštelėmis, poilsio zonomis bei landšafto specialistų sutvarkytu kraštovaizdžiu. Po namais įrengsime požemines automobilių stovėjimo aikšteles, kurias patogiai pasieksite liftu tiesiai iš savo laiptinės.

Pirmų aukštų butų gyventojai jaukius vakarus galės leisti privačiuose iki 40 kv.m. dydžio kiemeliuose, kiti - erdviuose iki 16 kv.m. balkonuose. O draugiškiems kaimynų pašnekesiams – ant vieno iš namų stogo įrengsime terasą su vaizdu į Gedimino pilį.

Siūlome rinktis įvairaus tipo gyvenamosios paskirties butus – nuo 27 iki 80 kv.m., kurių kainos nuo 1987 EUR/m2. Viso pasiūlysime 115 butų.

DALINĖS APDAILOS APRAŠYMAS


Laikančios konstrukcijos. Silikatinių plytų mūro sienos ir surenkamos gelžbetoninės perdangos plokštės.

Išorės sienos, fasadai. Išorinių sienų mūras iš silikatinių arba keraminių plytų, 25-38 cm storio, bei apšiltinamas 25 cm neoporo sluoksniu. Fasadų apdaila daroma pagal namo projektą: iš dažyto tinko ir klinkerio plytelių.

Vidinės sienos ir pertvaros. Sienos tarp butų – 38 cm storio silikatinių plytų mūras. Tarpbutinių sienų ir lauko sienų vidinės pusės paviršius – neglaistytas ir nedažytas tinkas. Buto vidinės pertvaros – karkasinės gipso kartono plokštės su vidaus užpildo medžiaga; ...

 


PILNOS APDAILOS APRAŠYMAS


CENTRO REZIDENCIJOS gyventojams siūlome butus su daline apdaila, tačiau turime sprendimą ir tiems, kurie nori kuo greičiau įsikurti svajonių būste.

Kviečiame rinktis iš trijų mūsų dizainerių parengtų pilnos apdailos paketų:Taupykite savo laiką, pinigus ir energiją! Pasitvirtinus projektą, mes atliksime darbus ir Jūs įsikelsite į įrengtą butą, žinodami, jog apdaila buvo atlikta profesionaliai ir kokybiškai.


MOKĖJIMO ATIDĖJIMAS

Siūlome dar palankesnes buto įsigijimo sąlygas – galimybę pasinaudoti specialiai Jums pritaikytu mokėjimo atidėjimu.
Susisiekite su mūsų pardavimų ekspertais ir gaukite Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.
KONTAKTAI
BUITINĖ TECHNIKA – DOVANŲ!

 Balandžio 18 - 30 d. specialus pasiūlymas „Centro rezidencija“  klientams – buitinė technika DOVANŲ!